W minioną niedzielę miałam okazję uczestniczyć w akcji zorganizowanej przez Fundację Szczęśliwe Macierzyństwo. Są to spotkania dla mam w ciąży i kobiet z małymi dziećmi. Ich celem są bezpłatne konsultacje z różnych dziedzin (żywienia niemowląt, pielęgnacji, bezpieczeństwa dziecka itp). Główną atrakcją jest możliwość wykonania bezpłatnego badania USG i USG 4D.

Ja byłam tam oczywiście z chustami. Miałam swoje trzy wyjścia podczas, których pokazywałam różne wiązania, a także udało mi się zawiązać podczas tych prezentacji dwóch tatusiów. 38

20

Rodzice mieli okazję porozmawiać z ekspertami z różnych dziedzin. Mamy robiły sobie bezpłatny makijaż, na miejscu był też obecny fotograf – Anita Kantor. Anita robiła Mamom zdjęcia z brzuszkiem, a także dzięki niej mam zdjęcia z tego wydarzenia.

Zachęcam Was do zainteresowania się imprezą, bo naprawdę warto, a też energia i atmosfera dzięki prowadzącej Beacie Jewierz, jest fantastyczna. Odbyłam mnóstwo interesujących rozmów nie tylko z Rodzicami.

42

43Kolejne spotkania organizowane przez Fundację Szczęśliwe Macierzyństwo odbędą się: 7 maja w Magnolia Park, Wrocław, ul. Legnicka 58, w godz. 11.00 – 16.30. oraz 8 maja w Galerii Twierdza, Kłodzko ul. Noworudzka 2, w godz. 12.00 – 17.30. Więcej szczegółów tutaj: Szczęśliwe Macierzyństwo.