Jeśli nosisz dziecko w chuście na pewno nie raz usłyszałaś na ten temat jakiś komentarz, który sprawił, że opadły Ci ręce, albo uśmiałaś się po pachy, prawda? No więc razem z Panda Bejbi czekamy właśnie na takie historie! Wystarczy, że na fan page’u Zamotani, pod postem z konkursem napiszesz nam swoją zabawną historię, a chusta być może będzie Twoja! Oczywiście może to być także zasłyszana historia lub podpatrzona. Zapraszamy do zabawy!

Do wygrania jest chusta Panda Bejbi Blueberry&Lemon rozmiar M (4,7). Jest to uniwersalny rozmiar, więc nada się praktycznie na każde wiązanie. Na Wasze wpisy czekamy do 21 sierpnia do końca dnia. Ogłoszenie wyników nastąpni nie poźniej niż 25 sierpnia.

Jeśli osoba, która wygra, będzie chciała podzielić się ze mną wrażeniami z noszenia i zdjęciową relacją. To ja bardzo chętnie umieszczę do na blogu! Dawno temu organizowałam konkurs chustowy i osoba, która wygrała chustę po 2 latach napisała do mnie maila, że ta wygrana sprawiła, że zaczęła nosić dziecko w chuście i to zmieniło jej życie. I ja trochę na to liczę, że znów chusta trafi w dobre ręce i zmieni komuś świat.

Tak więc robię sobie kawę i siadam i czekam na Wasze wpisy. Wiem, że potraficie zaskakiwać!

P.S. Nie zapomnijcie polubić PandaBejbi i Zamotani 🙂

chusta-tkana-blueberry-lemon