Nie wierzę, po prostu nie wierzę. Mam wrażenie, że wczoraj wymyśliłam Zamotanki i to, że cyklicznie chciałabym się spotykać z rodzicami, aby opowiadać im o chustach, a to się okazuje, że takich spotkań odbyło się już trzy i czwarte w drodze. I ciągle mnie zaskakujecie, tym że tak licznie przychodzicie i tym, że zaczynacie na te spotkania wracać. Cieszę się, bo to dla mnie znak, że to dla Was nie był zmarnowany czas.

Dlatego idę dalej. I tym razem zamiast relacji ze spotkania kilka ważnych informacji o kolejnych, a także o warsztatach! Ponieważ Zamotanki to jedno, a warsztaty to drugie. Zamotanki to po prostu luźne spotkania informacyjne na których opowiadam i pokazuję wiązania i chusty. Jednak nie ma tam przestrzeni na naukę. Więcej o poprzednich spotkaniach możecie sobie poczytać tutaj i tutaj. Na Zamotankach pijemy kawę i jemy ciastka i gadamy nie tylko o chustach. Choć wiadomo, że to one grają główną rolę. Macierzyństwo jednak składa się z wielu ról i fajnie czasem sobie o tym w miłym gronie porozmawiać. Zamotanki –  to są takie spotkania ode mnie dla Was prowadzone bezpłatnie, jedyny koszt to zakup kawy i ciastka za 10 zł by móc wziąć udział w spotkaniu w 8 Stopach. I tutaj od razu mówię, że kolejne spotkanie zaplanowane jest na 23 marca na godzinę 13.00 to jest środa. Serdecznie Was zapraszam! Będzie jeszcze utworzone wydarzenie na fb, dlatego polecam byście mnie śledzili także na fp Zamotani.

Teraz o warsztatach. Pierwsza tura warsztatów zaplanowana jest na 9 marca, w środę na godzinę 13.00. Na te warsztaty zapraszam Mamy z małymi dziećmi, tak najlepiej pomiędzy 0-3 mc życia dziecka. Ale bardzo bym chciała Was dobrze dopasować, dlatego jak będziecie się do mnie zgłaszać na warsztaty z każdą chciałabym indywidualnie porozmawiać, bo w zależności ile osób się zgłosi i jakie będą potrzeby, a także Wasze doświadczenia z chustą. Będą to albo warsztaty kameralne do 4 osób maksymalnie, albo będzie to większe grupa, wtedy razem ze mną będzie także bardzo bliska mi doradczyni, z którą mówimy tym samym językiem o chustach. A może rozbijemy to na mniejsze grupy i większą ilość spotkań. Wszystko zależy od Was i Waszych potrzeb.

Druga tura warsztatów stworzona z myślą o starszych dzieciach, tu przedział trochę większy. Od 3-6mc (ale tak naprawdę spokojnie do pierwszego roku życia dziecka), bo to już będzie nauka noszenia na plecach. Zaplanowana na 16 marca (środa) godzina 13.00. Podobnie jak w przypadku pierwszego spotkania, także będą rozmowy i indywidualne ustalenia. Robię to tylko po to, by mieć pewność, że będę w stanie pomóc Wam jak najlepiej. Wiadomo, że najlepszym rozwiązaniem jest spotkanie ze mną indywidualnie, bo wtedy skupiamy się tylko na tym jednym konkretnym dziecku i mamy przestrzeń na zmianę wiązania, dostosowania się i pełnego skupienia. Warsztaty są trochę inną formą, wcale nie gorszą, ale ode mnie wymagają lepszego przygotowania i wiedzy o Was.

Czas trwania warsztatów będzie wynikał od ilości osób, najprościej powiedzieć, że będą one trwały tyle ile potrzeba, zazwyczaj to jest czas około 3 godzin. Koszt to 100 zł od osoby, 140 zł od pary.

Warszataty tak jak Zamotanki będą oczywiście się odbywały w 8 stopach, już bez dodatkowych kosztów 10 zł jak w przypadku spotkań informacyjnych.

Mam nadzieję, że w miarę jasno przybliżyłam Wam temat, czekam na Wasze zgłoszenia. Będą także wydarzenia na fb, które wkrótce tutaj podlinkuję.

Kto jest zainteresowany to łapka w górę i pisze do mnie maila: marta@zamotani.pl

Pierwsza część warsztatów- wydarzenie na fb

Druga część warsztatów – wydarzenie na fb

Czwarte spotkanie chustowe – Zamotanki