Pewnie zauważyliście, że sporo się ostatnio dzieje na blogu. Nagle więcej piszę. Pojawiają się także tematy nie tylko chustowe.

Zdecydowałam się więc na odważniejszy krok. A mianowicie totalna zmiana wyglądu bloga (ale o tym jeszcze cicho sza…) Nie bójcie się, cały czas będę Zamotana! I od tematu chust  i doradztwa nigdy nie ucieknę i nawet nie zamierzam. A wręcz przeciwnie, chciałabym by to było jeszcze bardziej podkreślone na blogu, to że jestem doradcą noszenia dzieci w chuście w Warszawie, by Ci co mnie szukają mogli mnie jeszcze łatwiej znaleźć.

Ci co są ode mnie zbyt daleko a także potrzebują pomocy chustowej, chciałabym z Wami nawiązać dialog. Nie bójcie się pisać do mnie, pytać, przysyłać zdjęć. W zakładce kontakt są wszystkie moje dane, jak się możecie ze mną skontaktować.

Jednak oprócz bycia doradcą chustowym, jestem też kobietą, matką swoich dzieci, żoną swojego męża. Nie wiem jeszcze w którą stronę blog się będzie rozwijał i co osiągnie. Ale to jest bardzo dobry moment, żebyście napisali mi o swoich potrzebach! Czego ode mnie oczekujecie. O czym chcecie czytać.

Z niecierpliwością czekam na Wasze komentarze!

uściski

Marta