fbpx

O blogu

Dzień dobry!


Jeśli jesteś tutaj pierwszy raz, przyda Ci się kilka informacji na temat tego o czym jest ten blog. Zamotani powstało w 2012 roku wraz z narodzinami mojego drugiego dziecka. Chciałam stworzyć miejsce, w którym będę mogła podzielić się swoją wiedzą o chustonoszeniu dzieci. W lipcu 2012 ukończyłam kurs doradcy noszenia w chuście ClauWi, od tego czasu wspieram rodziców w nauce chustoszenia, pielęgnacji dziecka i jego rozwoju.

W październiku 2015 ukończyłam kurs zaawansowany ClauWi. Zgłaszają się do mnie osoby z różnymi problemami, moim celem i wyzwaniem jest jak najlepsze niesienie pomocy. Kurs zaawansowany dał mi wiedzę jak postępować w przypadku dzieci i rodziców z wyzwaniami rozwojowymi.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej zajrzyj do działu O mnie oraz Konsultacje.

Na blogu znajdziesz wiele informacji na temat chust i nosideł do noszenia dzieci. Praktycznie porady na temat różnych wiązań i ogólnie wszystkiego co się wiążę z noszeniem dzieci. Od chust tkanych, kółkowych po nosidła miękkie i ergonomiczne.

Blog jednak otwiera się także na inne tematy, dalej jednak pozostając w tematach dziecięcych, rodzinnych czasem społecznych i emocjonalnych. To moja przestrzeń by móc wyrazić swoje zdanie, ponieważ mocno obserwuje świat. Poznaję dużo Mam i w każdej w nich odnajduję kawałek siebie, po to by potem móc o tym napisać na blogu. A wszystko po to, by nie było zawsze i tylko o chustach, i byś w innych tematach odnalazł inspirację także dla siebie, a być może zostaniesz tu na dłużej.

ściskam Cię serdecznie,

Marta

MOJE STATYSTYKI

05 – 2024


Użytkownicy

16641

Odsłony

36413

Fani Facebook

5428

Obserwujący Instagram

1178