Po długiej przerwie, także wakacyjnej ruszam od nowa z prowadzeniem dla Was spotkań chustowych. Wiem, że jest to potrzebne. Macie dużo pytań, a na żywo najłatwiej na nie odpowiedzieć. Na takim spotkaniu można zobaczyć chusty, rodzaje wiązań. Dlatego zapraszam Was serdecznie, wszystkich Rodziców, ale nie tylko, zapraszam wszystkich, których temat chustowania interesuje, ciekawi, bawi, inspiruje.

Spotkanie odbędzie się 15 września (czwartek) godzina 11.30. Potrwa około godziny. Proszę przyjdźcie ciut wcześniej, by się rozlokować wygodnie na kanapach 😉 Miejsce spotkania jak zwykle w 8 stopach przy ulicy Ratuszowej 2 w Warszawie.

Koszt uczestnictwa to 10 zł, które to 8 stóp zamienia w kawę/herbatę + pyszne ciacho!

Na spotkaniu dowiecie się jak prawidłowo nosić dziecko w chuście i nosidłach. Zobaczycie jak wygląda chusta i jakie są możliwe wiązania, dostosowane do potrzeb i rozwoju Waszych dzieci.

Warsztaty dla początkujących – kangurek prosty lub kieszonka

Odbędą się 22 września (czwartek) o godzinie 11.30 w 8 stopach w Warszawie.

Przeznaczone są dla osób początkujących z małymi dziećmi, najlepiej do 3-4 miesiąca życia dziecka, a także kobiet w ciąży (jeśli czują się na siłach i nie mają jeszcze za dużego brzuszka)
Na warsztatach będziemy się uczyć wiązań na specjalnej lalce, a dopiero potem będziemy trenować z dzieckiem. Planowane wiązania to kangurek prosty lub kieszonka, w zależności od potrzeb dziecka oraz tego na jakim etapie rozwoju obecnie jest.

Liczba miejsc bardzo ograniczona, obowiązują zapisy.
Grupa będzie bardzo kameralna około 4-6 osób maksymalnie.

Warsztaty będą trwały około 2,5 godzin.
Koszt uczestnictwa to 100 zł od osoby, 140 zł od pary.

Przed zapisaniem się na warsztat będę przeprowadzać krótkie rozmowy, żeby jak najwięcej dowiedzieć się o tym, czego potrzebujecie, co już może wiecie i jak najlepiej podzielić Was na grupy, by ta nauka i jej efekt była jak najlepsza.

Warszaty dla początkujących (i zaawansowanych) – plecak prosty

Odbędą się 29 września (czwartek) o godzinie 11.30 w 8 stopach w Warszawie.

Przeznaczone są dla osób początkujących, a także tych z doświadczeniem, będziemy się uczyć wiązania na plecach.

Na warsztatach będziemy się uczyć wiązań na specjalnej lalce, a dopiero potem będziemy trenować z dzieckiem.

Liczba miejsc bardzo ograniczona, obowiązują zapisy.
Grupa będzie bardzo kameralna około 4-6 osób maksymalnie.

Warsztaty będą trwały około 2,5 godzin.
Koszt uczestnictwa to 100 zł od osoby, 140 zł od pary.

Przed zapisaniem się na warsztat będę przeprowadzać krótkie rozmowy, żeby jak najwięcej dowiedzieć się o tym, czego potrzebujecie, co już może wiecie i jak najlepiej podzielić Was na grupy (jeśli będzie taka potrzeba), by ta nauka i jej efekt była jak najlepsza.

Na warsztatach nie trzeba mieć własnej chusty!

Kontakt mailowy: marta@zamotani.pl
telefoniczny: 663 286 222
obowiązują zapisy