Jakiś czas temu Klara z Milanowskiego Klubu Mam, zadzwoniła do mnie i zaprosiła mnie, żebym przyjechała do nich i poopowiadała o chustach. Znamy się z Klarą już 6 lat. Nasza znajomość rozkwitła w internatach, umocniła się w realu, tak więc z ogromną radością pojechałam. Totalnie nieprzygotowana na to, co mnie tam spotka. Gościłam już w nie jednym klubie Mam i doskonale wiem, jak to wygląda. Tymczasem spotkanie odbyło się w w przepięknym wielofunkcyjnym miejscu L’amour Maison, przyszło bardzo dużo mam i jeszcze więcej dzieci. Niepowtarzalny klimat i atmosfera.

Milanowski Klub Mam to inicjatywa społeczna tworzona przez mamy dla mam, której celem jest stworzenie z Milanówka miasta przyjaznego rodzinie. Prowadzą to trzy mamy, tak po prostu. Swój wolny czas, a przede wszystkim dużo pozytywnej energii wkładają w to, by stworzyć w swoim mieście, miejsce wsparcia. Spotykają się co tydzień przy kawie, wychodzą z domu. Rozmawiają o dzieciach, wymieniają się doświadczeniami. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. I ja go też znalazłam. Nie tylko czułam, że pojechałam jako doradca noszenia, ale też jako kobieta, matka, żona do innych kobiet i matek i żon. W świecie, który tak pędzi gdzieś ciągle, w Milanówku poczułam, że czas stanął w miejscu.

Obejrzyjcie reportaż z tego spotkania zatrzymany kadrami Joanny Pawlikowskiej.

Chciałam Was jeszcze zaprosić w imieniu Klary na wyprzedaż garażową, która odbędzie się 7 listopada w godzinach 10.00-13.00, chodzą legendy, że czasem można na nich kupić chusty po 50 zł!

Więcej szczegółów tutaj: Milanowska wyprzedaż garażowa

DSC_8322

DSC_8316

DSC_8317

DSC_8352

DSC_8348

DSC_8327

DSC_8318

DSC_8341

DSC_8345

DSC_8346

DSC_8347

DSC_8364

DSC_8384