Krótko o tym, że w marcu odbyły się i Zamotanki – czyli spotkanie informacyjne o chustach i nosidłach i były także warsztaty i było naprawdę fajnie, sprawdziło się i widzę, że chcecie więcej. Ja też! Tak więc nie ma na co czekać. W planach kolejne spotkania. Mam dla Was 3 terminy. Każde spotkanie będzie dotyczyło czegoś innego.

Wszystkie spotkania i warsztaty odbędą się jak zwykle w 8 stopach w Warszawie.

20 kwietnia o godzinie 13.00 – zapraszam na warsztaty z nosideł miękkich i ergonomicznych. Koszt spotkania 50 zł od osoby, 70 zł od pary. Zapisy: marta@zamotani.pl

Na warsztatach dobierzemy najlepsze nosidło dla Was, a będzie z czego wybierać.

1.Manduca

2.Tula

3.Tula Toddler

4.Lenny Lamb Baby size

5.Lenny Lamb Toddler

6. Lenny Lamb Mei-Tai mini size

7.Lenny Lamb Mei-Tai toddler

8. Kokadi

9.Close Caboo

10.Bondolino

11.Storchenwiege nosidło miękkie

12. Madame Googoo – toddler duży

13. Doux – Doux toddler

Na większość nosideł będę miała kody do sklepów ze zniżkami dla Was. Zebranie tylu nosideł nie udałoby się bez pomocy: LennyLamb, Naturalnej Mamy, Marysi z Mamy gadżety, Wrap me mum oraz Mamazen.

25 kwietnia o godzinie 12.30 – zapraszam Rodziców z malutkimi dziećmi 0-3 miesiąca. Będziemy się uczyć wiązań typu kangurek prosty, kieszonka. Koszt spotkania 100 zł od osoby, 140 zł od pary. Obowiązują zapisy.

27 kwietnia o godzinie 13.00 – zapraszam na warsztaty z plecaka prostego. Koszt spotkania 100 zł od osoby, 140 zł od pary. Obowiązują zapisy.

A poniżej trochę zdjęć z ostatnich warsztatów. Zdjęcia: matkadentyska.pl

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA